У заході відкриття нової поліцейської станції взяв участь заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Юрій Слухаєнко, який наголосив, що створення таких станцій робить поліцейські послуги доступнішими та сприяє зміцненню довіри мешканців до правоохоронців.
Про це повідомляє ГУНП України у Дніпропетровській області.
17 грудня у Голубівському старостинському окрузі Самарівського району Перещепинської міської територіальної громади відбулося відкриття сучасної поліцейської станції, класу безпеки та підрозділу добровільної пожежної охорони.
На станції нестимуть службу поліцейські з місцевих жителів, які пройшли відповідну підготовку та добре обізнані з потребами громади. Це дозволить оперативно реагувати на звернення та ефективно забезпечувати правопорядок.
Крім того, на базі станції облаштовано клас безпеки з сучасним обладнанням. У день відкриття тут провели перше заняття для дітей з основ безпечної поведінки.
“Відкриття поліцейської станції — ще один крок до створення безпечного та комфортного середовища для мешканців громади”, – зазначають у повідомленні.
Раніше “Особи”ще писали: У Пʼятихатській громаді запрацювала поліцейська станція.























