Новини

Російські атаки на Нікопольщині, збито 7 ворожих БпЛА: як минула ніч на Дніпропетровщині

Російські війська продовжують обстрілювати Нікопольський район з артилерії та бити дронами.

206Переглядів

В області  цієї ночі працювали оборонці неба, знищили 7 ворожих БпЛА.

Про це на ранок поінформував голова обласної ради Микола Лукашук.

Росіяни били по Нікопольському району.  Ворог продовжив атакувати райцентр, Червоногригорівську, Марганецьку та Покровську громади дронами. Пошкоджені 4 приватні будинки, 3 господарські споруди, теплиця й авто.

Протягом усього вчорашнього дня росіяни били по Нікополю, атакували донами та артилерією Марганецьку, Покровську та Мирівську громади.

Постраждали троє людей – жінки 76 та 69 років, а також чоловік 76 років. Усім надали необхідну допомогу.

Сталися пожежі, зруйновано господарську споруду. Пошкоджено 5 приватних будинків, 3 багатоповерхівки, 6 господарських споруд, гуртожиток, авто, інфраструктуру, газогін та лінію електропередачі. Ще дві багатоповерхівки були пошкоджені через попередні  атаки.

На даний час росіяни здійснюють масований ракетно-дроновий обстріл західних та центральних областей України. На Дніпропетровщині також оголошено тривогу, але атмосфера наразі чиста від російського убивчого сміття. У Дніпропетровській області також запроваджені екстрені відключення електроенергії.

Раніше “Особи” також інформували: Орденом за порятунок людей була нагороджена собака Спаркі з Павлограда.

Залишити відповідь