Вночі ворог знову обстріляв Нікополь з важкої артилерії. Минулося без загиблих і постраждалих.
Про це на ранок поінформував в.о начальника ДніпроОВА Владислав Гайваненко.
Протягом минулого дня, 23 грудня, на Нікопольщині під ворожим ударом були райцентр, Покровська, Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська громади. Противник поцілив FPV-дронами та артилерією.
Постраждала 86-річна жінка. Лікуватиметься амбулаторно. Пошкоджені підприємство, кафе, 16 приватних будинків, 5 господарських споруд, авто. Також пошкоджені спортшкола, п’ятиповерхівка, ще один приватний будинок і господарська споруда.
На Криворіжжя агресор також спрямував БпЛА. У Зеленодольській громаді понівечене АЗС.
Раніше “Особи” також інформували: Росіяни били по чотирьох районах Дніпропетровщини, збито 3 ворожих БпЛА.























