Злочин стався в селі Новопокровка 13 січня. Поліції надійшло повідомлення про пожежу. На місці події правоохоронці виявили обгорілий автомобіль Mazda.
Виявилося, що 55-річний чоловік через ревнощі підпалив у салоні автівки ганчірку, а потім облив транспортний засіб легкозаймистою речовиною. Після скоєного втік. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Працівники кримінальної поліції відділення поліції №1 Дніпровського районного управління поліції №1 розшукали зловмисника у сусідньому населеному пункті. Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час слідчих дій поліцейські вилучили речові докази.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 194 (умисне пошкодження знищення чи пошкодження майна) Кримінального кодексу України. За злочин передбачене покарання від 7 до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі згоріла ще одна автівка”.





















