Новини

У Дніпрі встановлюють системи резервного живлення на котельнях

У Дніпрі триває поетапне встановлення систем резервного живлення на об’єктах КП «Теплоенерго».

245Переглядів

У Дніпрі через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру та аварійні відключення світла котельні можуть зупинятися, що створює ризики для подачі тепла. Аби цього не допустити, на об’єктах КП «Теплоенерго» встановлюють системи резервного живлення.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

Йдеться про локальні інверторні комплекси, розраховані на забезпечення електроенергією котелень, які обслуговують один–два житлові будинки. Це дозволяє підтримувати теплопостачання під час аварійних та стабілізаційних відключень.

«У межах підвищення енергетичної стійкості системи теплопостачання на котельнях встановлюють комплекти резервного живлення. У разі відключення електроенергії обладнання автоматично переходить на живлення від акумуляторних станцій і може працювати до п’яти годин автономно. Загалом КП “Теплоенерго” вже передано 123 комплекти енергетичного обладнання, і роботи з їх встановлення та запуску продовжуються», — зазначив заступник міського голови з цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині тимчасово змінено рух приміських поїздів в напрямку Синельниківського району”.

Залишити відповідь