Злочин стався наприкінці грудня 2025 року в Шевченківському районі міста. Зловмисник у дворі будинку проник до припаркованого автомобіля та навмисно підпалив його. Внаслідок пожежі транспортний засіб вигорів повністю.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
У ході слідства слідчі Дніпровського РУП № 1 зібрали достатню доказову базу, яка підтверджує причетність 41-річного чоловіка до вчинення злочину. Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) ККУ.
Наразі обвинувальний акт скерували до суду для розгляду справи по суті. За такий злочин передбачено позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині чоловік підпалив авто своєї матері після сварки.





















