Новини

У Кривому Розі розширюють систему «Безпечне місто»: вже встановили 65 «тривожних кнопок»

У Кривому Розі встановили 65 «тривожних кнопок» в межах системи «Безпечне місто».

183Переглядів

У Кривому Розі продовжують розвивати міську систему відеонагляду та екстреного реагування «Безпечне місто». У місті вже встановили 65 кнопок екстреного виклику поліції.

Про це повідомили в Управлінні преси та внутрішньої політики Криворізької міської ради.

Так звані «тривожні кнопки» розміщують у місцях масового перебування людей — на площах, біля адміністративних будівель, у транспортних вузлах та інших громадських локаціях. Вони дозволяють напряму викликати поліцію у разі небезпеки або надзвичайної ситуації.

Система працює автономно та зберігає функціональність навіть під час відключень електроенергії. Окрім реагування на правопорушення, кнопки можуть використовуватися і в ситуаціях, коли людині стало зле або вона потребує термінової допомоги. За кілька місяців роботи зафіксовано понад 100 викликів, більшість із яких опрацьовувалися оперативно.

Частину кнопок також встановили на станціях КП «Швидкісний трамвай» та у диспетчерських пунктах.

Крім того, до системи відеонагляду вже підключено 2 182 камери, які передають сигнал до Єдиного центру контролю. Вона використовується для моніторингу ситуацій у місті, оперативного реагування служб і допомоги у розкритті правопорушень.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпровський театр опери та балету шукає велосипеди для нової постановки «Дон Жуан»”.

Залишити відповідь