У ніч проти 12 травня підрозділи Повітряного командування «Схід» збили 9 ворожих БпЛА у різних районах Дніпропетровської області. Внаслідок російських атак за добу одна людина загинула, ще восьмеро дістали поранень.
Про це повідомляє ТГ-канал Дніпропетровської ОВА.
«Одна людина загинула, четверо дістали поранень. Понад 20 разів ворог атакував п’ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбами», – йдеться в оперативному зведенні за ніч.
Через російську атаку на Дніпро поранений 33-річний чоловік. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька і Покровська громади.
На Синельниківщині росіяни атакували Дубовиківську, Миколаївську та Роздорську громади.
«Пошкоджені приватні будинки, господарська споруда та авто, – пише ДніпроОВА. – Загинув чоловік, поранень дістала жінка».
У Самарівському районі під ударом були місто Самар та Піщанська громада. Там виникла пожежа, понівечена інфраструктура.
У Павлограді пошкоджені дев’ятиповерхівка та автівки. Постраждали двоє людей.
«36-річний чоловік госпіталізований в стані середньої тяжкості, 44-річний – на амбулаторному лікуванні», — уточнюють у повідомленні.
Напередодні, 11 травня, ще під час «перемир’я», у Дніпропетровській області четверо людей дістали поранень. Росіяни атакували два райони безпілотниками.
На Нікопольщині під ударом були Мирівська і Марганецька громади. Пошкоджені поштове відділення та автомобіль.
«Троє людей поранені. У стані середньої тяжкості госпіталізований 63-річний чоловік, – йдеться у підсумку атак за неділю. – Ще двоє чоловіків 52 і 58 років лікуватимуться амбулаторно».
Били росіяни й по Дубовиківській громаді, що на Синельниківщині. Понівечена автівка. Поранень дістав 60-річний чоловік. Його доправили до лікарні у стані середньої тяжкості.
Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині продовжують будівництво фортифікаційних споруд.



















