Цього року фестиваль зібрав понад 400 юних митців – учнів і вихованців закладів освіти міста, які подали на фестиваль понад 1 тис. творчих робіт.
Про це повідомила пресслужба Дніпровської міськради.
Переможців та призерів обрали за п’ятьма номінаціями: літературний напрям, декоративно-мистецьке, образотворче, музичне, декоративно-ужиткове мистецтво.
«Конкурс проводиться у місті вже понад 25 років і покликаний передусім популяризувати українську культуру, традиції. За цей час у ньому взяли участь більше ніж 25 тис. дітей. Це вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти. Сьогодні нагородили переможців та призерів. Родзинка цьогорічного конкурсу — вперше грошова винагорода для призерів кожної з номінацій”, – розповів в.о. директора департаменту молодіжної політики міської ради Сергій Луденський.
За перше місце давали 10 тис. грн. За друге — 7 тис. грн та за третє – 5 тис. грн. Кожен із 412 учасників конкурсу отримав диплом про участь у ньому.
П’ятнадцятирічна Аліса Московцева посіла третє місце у номінації «Образотворче мистецтво». Дівчина відвідує гурток у центрі позашкільної роботи № 1.
«Для конкурсу намалювала картину «Свято Івана Купала». Працювала за змішаною технікою: на акварель наносила туш. Звісно, рада, що посіла призове місце, що мою роботу оцінили. Це надихає далі розвиватися».
У номінації «Образотворче мистецтво» перемогла восьмирічна Софія Алієва. Дівчина відвідує гурток у Міському палаці дітей та юнацтва.
«Це моя перша перемога у конкурсі, я дуже рада цьому. Намалювала кота. Загалом люблю тварин, і подобається їх малювати», — говорить Софія.
Десятирічна Марія Васюкова посіла друге місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».
«Відвідую гурток «Ляльковий світ. Зробила на конкурс ляльку-мотанку. Люблю щось створювати власноруч. З?являється багато ідей, які весь час хочеться втілювати», — додає дівчина.
На сцені Міського палацу дітей та юнацтва під час церемонії нагородження виступили творчі колективи міста.
Також “Особи” писали: «Лента за лентою набої подавай!». Тарас Чубай дає сольний концерт у Дніпрі.
























1 коментар