Новини

Амбулаторіям Нікополя передали потужні генератори від благодійників

Через фундацію Олени Зеленської до Нікополя надійшли два генератори по 36 кВт від американського фонду The World Orphan Fund.

314Переглядів

Амбулаторії Нікополя отримали два дизельні генератори. Їх передали благодійники. Кожна установка потужністю 36 кВт. Вони будуть забезпечувати безперебійну роботу лікарень у разі відключень світла.

Про це повідомляють у ДніпроОВА.

Як зазначив міський голова Нікополя Олександр Саюк, місто знаходиться під щоденними ворожими обстрілами. Регулярно вони зачіпають і лінії електропередач, що призводить до знеструмлень.

“Та навіть в таких складних умовах медзаклади мають продовжувати працювати. Адже від цього залежить життя та здоров’я мешканців. Завдяки такій підтримці зможемо забезпечити стабільне функціонування двох амбулаторій”, – зазначив Саюк.

Альтернативні джерела живлення передали від Фундації Олени Зеленської у співпраці з американським фондом The World Orphan Fund.

Раніше “Особи” також інформували: ООН планує залучити понад 2,6 млрд доларів для допомоги українцям у 2025 році

1 коментар

Залишити відповідь