Амбулаторії Нікополя отримали два дизельні генератори. Їх передали благодійники. Кожна установка потужністю 36 кВт. Вони будуть забезпечувати безперебійну роботу лікарень у разі відключень світла.
Про це повідомляють у ДніпроОВА.
Як зазначив міський голова Нікополя Олександр Саюк, місто знаходиться під щоденними ворожими обстрілами. Регулярно вони зачіпають і лінії електропередач, що призводить до знеструмлень.
“Та навіть в таких складних умовах медзаклади мають продовжувати працювати. Адже від цього залежить життя та здоров’я мешканців. Завдяки такій підтримці зможемо забезпечити стабільне функціонування двох амбулаторій”, – зазначив Саюк.
Альтернативні джерела живлення передали від Фундації Олени Зеленської у співпраці з американським фондом The World Orphan Fund.
Раніше “Особи” також інформували: ООН планує залучити понад 2,6 млрд доларів для допомоги українцям у 2025 році




















1 коментар