Новини

Безбар’єрний маршрут: у Дніпрі оновлюють колії для низькопідлогових трамваїв 

У Дніпрі облаштовують безбар’єрний маршрут.

524Переглядів

У центрі Дніпра на найпопулярнішому трамвайному маршруті № 1 оновлюють колії для запуску низькопідлогових трамваїв. Це зробить міський транспорт доступнішим для людей з інвалідністю, старшого віку, батьків з дитячими візочками. 

Про це повідомили в ОВА.

«Проєкт передбачає, що вся інфраструктура на маршруті буде безперешкодною. Пішохідні переходи, спуски, заклади. І, звичайно, транспорт. Аби кожен, незалежно від стану здоров’я та обставин, почувався вільно», – сказала заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Колії готують до низькопідлогових трамваїв, перший з яких має з’явитися у місті до кінця 2025 року.

 «Загальна протяжність трамвайної колії, яку ми оновлюємо, становить 1002 метри в один бік. Біля ЦУМу ми облаштуємо нову посадкову платформу, з урахуванням доступності. Також міняємо контактну мережу, опори й трамвайно-тролейбусний перетин», — зазначив начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

В районі Історичного музею в обох напрямках планують будівництво нових трамвайних зупинок. Платформи матимуть довжину 35 метрів і висоту 25 сантиметрів над рівнем колії. Пасажирам буде зручно сідати в транспорт та виходити з нього. Передбачена й тактильна плитка та місця для крісел колісних.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відкрили Алею Пам’яті, присвячену загиблим на війні працівникам електротранспорту”.

Залишити відповідь