Протягом тижня 44-річний чоловік встиг вчинити два кримінальні правопорушення – грабіж і шахрайство. На одній із вулиць міста підозрюваний напав на перехожого, завдав йому кілька ударів по голові та пограбував. Він зірвав із шиї потерпілого срібний ланцюжок, вихопив мобільний телефон з руки та втік.
Правоохоронці затримали грабіжника та встановили його причетність до шахрайства. З’ясувалося, що зловмисник звернувся до знайомого із проханням надати мобільний телефон для термінового дзвінка. Коли ж отримав гаджет – втік разом із телефоном. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Нападником та грабіжником виявився раніше судимий 44-річний містянин. Йому повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.190 (шахрайство), ч.4 ст.186(грабіж) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід-тримання під вартою. 23 червня матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скерували до суду.
Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському районі вибухотехніки на полі знищили залишки збитого шахеда (відео)”.



















