Новини

Біля Кривого Рогу стався землетрус

У Криворізькому районі відчули землетрус.

547Переглядів

У Криворізькому районі вчора, 8 жовтня, о 19:36 мешканці відчули підземні поштовхи з інтенсивністю “слабка тряска”. Землетрус стався магнітудою 3,3.

Про це повідомили в Головному центрі спецконтролю.

Епіцентр землетрусу зафіксували на глибині 8 кілометрів у селі Глеюватка. Це понад 18 км від Кривого Рогу. У самому ж місті підземних поштовхів не чули.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що через Кривий Ріг проходить дуже великий, на 1000 кілометрів, мантійний розлом з півдня на північ, на якому сформоване залізорудне Криворізьке родовище. Тому відчути землетрус в районі міста цілком ймовірно.

Дуже велика кількість кар’єрів, шахт, хвостосховищ – також впливає на геологічне середовище.

Раніше “Особи” також писали: “Під Кривим Рогом знайшли тіло колишнього кандидата у мери Дмитра Шевчика”.

1 коментар

Залишити відповідь