Новини

Будівництво фортифікацій на Дніпропетровщині: голова ОВА показав, як виконуються роботи

У Дніпропетровській області будують фортифікації.

458Переглядів

Голова ДніпроОВА Сергій Лисак побував на об’єкті та перевірив, як просувається будівництво. Він також поспілкувався з фахівцями.

Фото, як в регіоні зводять фортифікації,Сергій Лисак опублікував у своєму телеграм-каналі.

Сергій Лисак зазначив, що поставлені задачі вони виконуються вчасно.

“У Дніпропетровській області продовжується зведення фортифікацій. Сьогодні – на об’єкті. Перевірив, як просувається будівництво. Поспілкувався з фахівцями – чи достатньо ресурсів, що необхідно зараз. Поставлені задачі вони виконують встрок – так, як спланували військові. Знають фронт робіт на найближчий час. Безпека мешканців – в пріоритеті. Працюємо над тим, аби регіон мав надійний захист”, – написав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровському ТЦК прокоментували відео затримання чоловіка у Кривому Розі”.

1 коментар

Залишити відповідь