Новини

У Кривому Розі мешканці, які втратили житло через обстріли, отримають 21 млн грн

У Кривому розі з міського бюджету виділили 21 млн грн для людей, житло яких зруйноване через обстріли.

281Переглядів

У Кривому Розі додатково з міського бюджету виділили 21,6 млн грн. Кошти підуть на виплати допомоги на придбання житла та вирішення соціально-побутових питань мешканців, чиє житло постраждало від ракетних ударів.

Про це повідомив в.о міського голови Юрій Вілкул, пише “Кривий Ріг Life”.

Він додав, що 418 тис грн спрямують на ліквідацію пошкоджень будівлі управління соціального захисту Металургійного району.

Також місто у грудні отримало додаткову державну субвенцію – 21,5 млн грн на грошову компенсацію для придбання житла особам, що отримали інвалідність внаслідок участі у відсічі збройної агресії рф, у тому числі, для ВПО. Ці кошти розподілені бюджетам районів.

Загальна сума у поточному році на компенсацію для придбання житла цій категорії складе 50,5 млн. грн. Це – державна програма, за якою у 2024 році 9 осіб придбали оселі.

«Місто продовжує підтримувати жителів, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожих атак. З початку війни виплачена допомога 113 громадянам, у яких було зруйноване житло. Майже на кожній сесії, засіданні виконкому, ми виділяли кошти на матеріальну допомогу людям, відновлення комунальних закладів. У Кривому Розі діє унікальна програма прямої матеріальної допомоги мешканцям, чиї будинки та квартири постраждали від обстрілів окупантів. Таку допомогу з початку року отримали майже 3,5 тис. чоловік на суму понад 113 млн грн, а з початку війни 6 607 чоловік отримали допомогу на суму 227 млн грн”, – розповів Юрій Вілкул.

Раніше “Особи” також писали: “За два місяці кількість переселенців у Кривому Розі та на Криворіжжі зменшилась”.

Залишити відповідь