Снаряди поцілили по міському ринку, пошкодили автобус. Також руйнувань зазнали інфраструктурні об’єкти, приватні будинки, гараж та автомобілі.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи. За фактами порушення законів та звичаїв війни відкрито кримінальні провадження.
За повідомленням ДніпроОВА, протягом дня 25 квітня російські війська 17 разів атакували Нікопольщину. Здійснили 6 обстрілів, застосували 11 дронів-камікадзе.
Основний удар прийшовся на Нікополь. Дісталося Мирівській й Марганецькій громадам.
Постраждали люди. 74-річна жінка – важка. У неї осколкові поранення, травматичний шок. Ще одному потерпілому 46 років. Чоловік в стані середньої тяжкості. Обоє в лікарні. Крім того постраждали чоловіки 65 і 22 років.
Через ворожий артобстріл буди понівечені кафе, ринок й авто.
Потрощені також інфраструктурні об’єкти, чотири приватні будинки, господарська споруда, парник, гараж. Побиті декілька легковиків і мікроавтобусів.
У другій половині дня 25 квітня гучно було і на Криворіжжі. Ворог вдарив ракетою. Виникла пожежа, яку оперативно загасили. Люди неушкоджені.
Після опівночі з важкої артилерії обстріляв Марганецьку громаду, що на Нікопольщині. Всюди минулося. Загиблих та постраждалих немає.
На решті території області ніч минула спокійно.
Раніше “Особи” інформували: Стало відомо, скільки навчальних закладів Дніпра пошкоджено через обстріли військ рф.

























