Новини

Через російські обстріли Нікополя поранено людей: поліція документує наслідки ударів

Російська армія вдень 25 квітня вдарила з артилерії та обстріляла FPV- дронами місто Нікополь та село у Мирівській громаді.

242Переглядів

Снаряди поцілили по міському ринку, пошкодили автобус. Також руйнувань зазнали інфраструктурні об’єкти, приватні будинки, гараж та автомобілі.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи. За фактами порушення законів та звичаїв війни відкрито кримінальні провадження.

За повідомленням ДніпроОВА,  протягом дня 25 квітня російські війська 17 разів атакували Нікопольщину. Здійснили 6 обстрілів, застосували 11 дронів-камікадзе.

Основний удар прийшовся на Нікополь. Дісталося Мирівській й Марганецькій громадам.

Постраждали люди. 74-річна жінка – важка. У неї осколкові поранення, травматичний шок. Ще одному потерпілому 46 років. Чоловік в стані середньої тяжкості. Обоє в лікарні. Крім того постраждали  чоловіки 65 і 22 років.

Через ворожий артобстріл буди понівечені кафе, ринок й авто.

 

Потрощені також інфраструктурні об’єкти, чотири приватні будинки, господарська споруда, парник, гараж. Побиті декілька легковиків і мікроавтобусів.

У другій половині дня 25 квітня гучно було і на Криворіжжі. Ворог вдарив ракетою. Виникла пожежа, яку оперативно загасили. Люди неушкоджені.

Після опівночі з важкої артилерії обстріляв Марганецьку громаду, що на Нікопольщині. Всюди минулося. Загиблих та постраждалих немає.

На решті території області ніч минула спокійно.

Раніше “Особи” інформували: Стало відомо, скільки навчальних закладів Дніпра пошкоджено через обстріли військ рф.

Залишити відповідь