Від початку повномасштабної війни в Дніпрі через атаки армії РФ ушкоджень зазнали 58 навчальних закладів.
Про це повідомила пресслужба міської ради Дніпра.
Наразі у навчальних закладах Дніпра триває відновлення вікон.
Зокрема, роботи тривають у НВК № 120 у Дніпрі, яка двічі потерпіла від ракет — у березні 2022 та 29 грудня 2023 року. Там було пошкоджено понад 50 вікон.
“Нині триває завершальний етап. Встановлюють у коридорі, бо вони великі й треба зробити якісно. Усього тут замінили 149 квадратних метрів вікон”, — розповіла заступниця міського голови Ксенія Сушко.
У гімназії № 30 уже замінили всі пошкоджені вікна. Там через обстріл 29 грудня 2023 року понівечило 66 вікон. Навчальний процес у закладі відновлено, зазначили в міськраді.
Станом на 22 квітня у Дніпрі відновили вікна у 44 закладах освіти. У планах — відновлення ще у 17 садках та школах.
Раніше “Особи” також писали: Як у Дніпрі працюють дитячі садки та дошкільні заклади.




















1 коментар