Воно проводилося з 15 травня по 13 червня. В опитуванні взяли участь 4449 осіб.Це 37,5% від усього населення Слобожанського. 3884 жителі підтримали ініціативу.
Про це повідомляє Слобожанська територіальна громада у Facebook.
352 людини висловилися проти. 213 анкет визнали недійсними.
“Цей результат свідчить про високу зацікавленість місцевого населення у розвитку Слобожанського”, – вважає місцева влада.
Слобожанське має усі передумови для набуття міського статусу: багатоповерхову забудову, сучасну інфраструктуру, розвинену мережу медичних, освітніх, адміністративних та культурних послуг.
“Отримання статусу міста відкриє нові можливості для інвестицій, міжнародної співпраці та розвитку”, – вважають місцеві чиновники.
Раніше “Особи” також сповіщали: Селище Слобожанське хочуть зробити містом.



















