Новини

У Самарівському районі пенсіонер потрапив у лікарню після відвідування лазні

Лікарі застерігають людей похилого віку з серцевими проблемами: відвідувати лазню таким небезпечно.

484Переглядів

75-річний чоловік пішов у лазню на дачі та знепритомнів у парилці. Сусід помітив, що той довго не виходить, і знайшов його без свідомості та з опіками.

Про це повідомляє у дописі Тетяна Єсич з обласного центру екстреної медицини.

Витягнувши чоловіка на свіже повітря, відповідальний сусід зателефонував на “103”. До дачного кооперативу в Самарівському районі виїхала бригада Самарівської станції ЕМД – структурного підрозділу КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради.

Після обстеження бригадою ЕМД пацієнту було встановлено попередній діагноз “Підозра на гострий мозковий інсульт. Термічний опік парою І – ІІ ступеню тулуба, верхніх та нижніх кінцівок площею 45%” та надана екстрена медична допомога (довенний доступ, знеболення, інгаляція кисню, інфузія кристалоїдів) з подальшою госпіталізацією до КП “ЦРЛІЛ Самарівського району”.

“Багато хто чув про користь сауни або лазні, але не всі пам’ятають, що перед їх відвідуванням, особливо особам похилого віку, треба принаймні погодити це питання з лікарем. Навіть, отримавши таке погодження, варто щоб хтось був поруч, оскільки у разі погіршення самопочуття, втрати свідомості, серцевого нападу, теплового удару, травмування, тощо, не буде кому надати першу допомогу”, – зазначає Тетяна Єсич.

Раніше “Особи” також інформували: “Зачинив у кімнаті та розмахував ножицями”. У Дніпрі п’яний чоловік погрожував фельдшерці швидкої.

 

Залишити відповідь