У Дніпропетровській області за парти сядуть 318 тисяч школярів. Зокрема, навчатися пішли понад 25 тисяч першокласників.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Як зазначає посадовець, освітній процес у школах проходитиме у змішаному (поєднання очного ти дистанційного), очному та дистанційному форматах. Цей вибір робили батьки школярів. також враховували наявність укриттів в кожному окремому закладі.
Найбільше шкіл працюватиме у змішаній формі — 57%. Очно навчатимуть у 28% навчальних закладів. Інші — дистанційно.
Раніше “Особи” також сповіщали: Польща скасує виплати для біженців, чиї діти не ходять до польської школи.



















