Перший вибух було чутно о 22:00. Згодом у місті пролунали повторні вибухи, о 22:03. Тоді ж Повітряні сили ЗСУ повідомляли про загрозу застосування балістичного озброєння, а також про швидкісну ціль на Дніпро.
Пізніше очільник ДніпроОВА Сергій Лисак повідомив про наслідки ракетного удару.
“Наразі відомо про пошкодження житлових будинків в одному з районів Дніпра. Вся інформація — зранку. Бережіть себе і своїх близьких”, — повідомив посадовець.
Згодом він зазначив, що внаслідок ракетної атаки по Дніпру є загиблий та троє поранених.
У будинках поблизу місця прильоту вибиті шибки та скло. Вибуховою хвилею позривало москітні сітки.
На ранок Лисак оприлюднив деякі деталі. Загинув 51-річний чоловік. Шестеро людей постраждали. З них один 37-річний чоловік залишається у лікарні. Інші оговтуватимуться вдома.
У Дніпрі горіли автівки. Загалом їх знищено 3, ще 12 понівечені. Вікна побиті у дитячому садочку та сімох приватних будинках. Пошкоджене підприємство.
Журналісти Суспільного поспілкувалися з людьми, які живуть у пошкоджених будинках.
Від вибухів, розповіла місцева жителька Світлана, захитало будинок. З полиць попадали коробки. На перших поверхах вилетіли вікна.
“Це був найсильніший вибух, який ми чули. Чесно кажучи, мене просто відкинуло від балкона до кухонної двері. Чи я сама присіла, чи мене присіло, не пам’ятаю. Побачила червону заграву біля будинку, думаю: “Ну все, сипемося” , — сказала жінка
Місцева жителька Наталя розповіла що в під’їзді повністю вибило всі вікна, у сусідів на другому поверсі вибило на балконі шибки. Біля під’їзду все засипане склом.
“Я дітей вхопила, у мене двоє маленьких діток. Вибила замок, бо не могла відкрити вхідні двері. Болти в броньованій двері вибуховою хвилею повиривало. У дітей почалася істерика, кричали: “Мамо, побігли у підвал”. Вибух був дуже потужний”, — зазначила вона.
За ранковим звітом Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі ворог атакував Україну трьома балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 із Криму, керованою авіаційною ракетою Х-59/69 із Курської області та 35-ма шахедами.
У результаті протиповітряного бою збито 27 ударних БпЛА, шість – локаційно втрачені, інформація про руйнування чи потерпілих не надходила. Ще два ворожі безпілотники полетіли в напрямку Бєлгородської області та окупованої Донеччини.
Протиповітряна оборона працювала у Київській, Одеській, Харківській, Миколаївській, Херсонській, Полтавській, Чернігівській та Сумській областях.
Не припиняли росіяни і терор Нікопольського району. За даними ДніпроОВА, ввечері 2 вересня ворог цілив по населених пунктах району з РСЗВ “Град”, важкої артилерії. Бив і дронами-камікадзе. У Нікополі та Марганецькій громаді зачепив інфраструктуру. Головне – без жертв.
Зранку військо противника поновило удари по райцентру. Пошкоджена адмінбудівля. Обстеження території триває.
Раніше “Особи” також писали: У Нікополі під час артобстрілу поранені дві жінки.



















