Новини

Для активістів з ТОТ та прифронтових громад проведуть круглий стіл

На серії круглих столів обміняються досвідом та вироблять спільні стратегій у роботі з ТОТ та прифронтовими територіями України.

344Переглядів

Громадський діячів та діячок з тимчасово окупованих та прифронтових територій запрошують  до участі у серії круглих столів.

Про це повідомляє “Громадський простір”.

Це триденні invite-only (тобто лише за запрошеннями) події у Львові, створені для:

  • глибокого діалогу і налагодження зв’язків;
  • обміну досвідом та обговорення найактуальніших проблем і викликів;
  • розробки ефективних підходів для допомоги та підтримки.

Для цього шукають активних лідерів/-ок, котрі:

  • працюють з темою ТОТ та прифронтовими територіями та мають підтверджену експертизу, досвід роботи «в полі».
  • займають лідерські або менеджерські позиції у своїх організаціях чи спільнотах.
  • представляють інтереси певної суспільної групи та мають тісний зв’язок зі своїми бенефіціарами, глибоко розуміючи їхні потреби.

Це можуть бути волонтери, правозахисники,  журналісти, освітяни, культурні діячі та інші.

Круглий стіл з ТОТ відбудеться на початку липня. А круглий стіл з прифронтових територій – наприкінці липня.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Дедлайн реєстрації на обидва круглі столи 15 червня.

“Участь у круглих столах – перший крок приєднання до сильної спільноти, яка готова системно та ефективно реагувати на виклики, пов’язані з окупацією. Надалі передбачаються інші заходи, спрямовані на посилення вашої спроможності”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також сповіщали: Можливість отримати грант 10 000$: переселенців запрошують у програму “Рестарт для ВПО”.

Залишити відповідь