Громадський діячів та діячок з тимчасово окупованих та прифронтових територій запрошують до участі у серії круглих столів.
Про це повідомляє “Громадський простір”.
Це триденні invite-only (тобто лише за запрошеннями) події у Львові, створені для:
- глибокого діалогу і налагодження зв’язків;
- обміну досвідом та обговорення найактуальніших проблем і викликів;
- розробки ефективних підходів для допомоги та підтримки.
Для цього шукають активних лідерів/-ок, котрі:
- працюють з темою ТОТ та прифронтовими територіями та мають підтверджену експертизу, досвід роботи «в полі».
- займають лідерські або менеджерські позиції у своїх організаціях чи спільнотах.
- представляють інтереси певної суспільної групи та мають тісний зв’язок зі своїми бенефіціарами, глибоко розуміючи їхні потреби.
Це можуть бути волонтери, правозахисники, журналісти, освітяни, культурні діячі та інші.
Круглий стіл з ТОТ відбудеться на початку липня. А круглий стіл з прифронтових територій – наприкінці липня.
Деталі та реєстрація за посиланням.
Дедлайн реєстрації на обидва круглі столи 15 червня.
“Участь у круглих столах – перший крок приєднання до сильної спільноти, яка готова системно та ефективно реагувати на виклики, пов’язані з окупацією. Надалі передбачаються інші заходи, спрямовані на посилення вашої спроможності”, – йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також сповіщали: Можливість отримати грант 10 000$: переселенців запрошують у програму “Рестарт для ВПО”.



















