Новини

Для погашення заборгованості підприємства «Дніпро-Західний Донбас» виділять субвенцію з держбюджету

Проблеми заборгованості ДЗД врегулюються і мешканці Павлоградського і Синельниківського районів будуть з водою.

Очисні споруди на території комунального підприємства "Харківводоканал" в Харкові, 21 червня 2018 р. Цього дня Мер Харкова ознайомився з роботою очисних споруд водовідведення №1 КП "Харківводоканал". Фото Марієнко Андрій / УНІАН
149Переглядів

Раніше депутатська комісія ДОР зверталася до Кабміну з проханням виділити 600 мільйонів з держбюджету для погашення боргів ДЗД. Міністерство розвитку громад та територій підтримало пропозицію Дніпропетровської обласної ради щодо передбачення субвенції.

Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук.

“Отримали відповідь від Міністерства та сподіваємось, що це стане кроком до врегулювання проблеми заборгованості ДЗД і забезпечення стабільного водопостачання для мешканців регіону. Проблема системна й потребує комплексного державного вирішення. Вдячний віцепрем’єр-міністру з відновлення України – міністру розвитку громад та територій України Олексію Кулебі та його заступнику Костянтину Ковальчуку за позицію і підтримку прифронтового регіону”, – написав Микола Лукашук.

Він також додав, що лише з кінця 2023-го до кінця 2024 року заборгованість ДЗД збільшилась майже на 200 млн грн. Підприємство державної форми власності, органом управління якого є Дніпропетровська ОВА, має понад 600 млн грн кредиторської заборгованості.

Раніше “Особи” також писали: “Європейський банк схвалив додаткові 150 мільйонів євро на житло для українських ВПО”.

Залишити відповідь