Новини

Легкоатлети з Дніпропетровщини вибороли 5 медалей на чемпіонаті України

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли призові медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2008–2009 років народження.

205Переглядів

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008–2009 р.н. проходив у Львові з 31 січня до 2 лютого. Змагались 634 спортсмени з 23 областей України. Серед них і вихованці Дніпропетровського фахового коледжу спорту. Вони привезли 5 призових медалей.

Про це йдеться на сайті регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

Срібними призерами стали Єгор Лапа в метанні ядра 5 кг, Ксенія Масальська в бігу на 3000 м, Андрій Тараненко в бігу на 2000 м з перешкодами, Нікіта Немикін у стрибках в довжину. Також Ксенія Масальська здобула “бронзу” в бігу на 1500 м.

Загалом Дніпропетровська область, яку на змаганнях представляли 35 атлетів, посіла шосте місце у командному заліку.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі пастори та священники долучилися до роботи нового управління ветеранської політики”.

Залишити відповідь