Новини

Дніпро буде співпрацювати з ізраїльським містом Нетанія

Дніпро уклав угоду про дружбу з ізраїльським містом Нетанія.

238Переглядів

В рамках меморандуму про дружбу, Дніпро та Нетанія будуть співпрацювати у сферах безпеки, освіти, культури, спорту, місцевого самоврядування та охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомили в міській раді.

«Попри значні виклики і загрози національній безпеці, з якими стикаються Україна і Держава Ізраїль, сторони знаходять можливості для розширення міжрегіональної співпраці», — прокоментували подію у посольстві України в Ізраїлі.

За словами мера міста,  Дніпро і далі буде будувати партнерство з містами з інших країн. Філатов вважає, що “війна відкрила нам “вікно можливостей”.

«Бо ж, крім підтримки на словах, місто залучає до себе різну комунальну техніку, генератори, оснащення для лікарень і не тільки. Водночас це зміцнює фундамент для вже повоєнного відновлення та розвитку», — сказав Філатов.

Зазначимо, що за майже 2,5 роки повномасштабної війни Дніпро почав співпрацювати з німецьким Кельном, італійським Міланом, японською Осакою (з якою також підписано угоду про повоєнне відновлення Дніпра), столицею Фінляндії — Гельсінкі, містами Гранд-Репідс та Амарилло (США), а також Остравою (Чехія).

Раніше “Особи” також писали: “У Німеччині четвертий день шукають зниклу 9-річну дівчинку з Дніпропетровщини”.

Залишити відповідь