Після завершення війни і міська влада, і громадяни отримають кошти за рахунок репарацій чи донорської допомоги від держав, які підтримують Україну.
Про це йдеться на сайті міської ради.
“У нас уже є рішення у чотирьох судових справах. Всі наші вимоги задоволені, і розмір завданих збитків, які підлягають стягненню з Росії, становить майже 30 мільйонів гривень. Крім того, працівники департаменту правового забезпечення допомагали в підготовці аналогічних позовів дніпрянам, аби вони теж могли отримати відшкодування збитків. Вже виграно п`ять позовів на суму понад 9 млн грн”, — розповів директор департаменту Артем Павлов.
За його словами, всі рішення будуть занесені до Міжнародного реєстру збитків. Після завершення війни і міська влада, і громадяни отримають кошти за рахунок репарацій чи донорської допомоги від держав, які підтримують Україну.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі в 2024 році від обстрілів загинуло 33 людини, поранено 288 мешканців.



















