За словами міського голови Нікополя, Олександра Саюка, у місті в 2024 році від ворожих обстрілів загинуло 33 людини. А поранено було 288 цивільних мешканців. Ворожі снаряди пошкодили або зруйнували понад 2700 об’єктів цивільної інфраструктури.
Про це пише “Nikopolnews”.
“Найскладніше те, що значно збільшилася інтенсивність обстрілів, кількість постраждалих і понівечених об’єктів. У цьому році їх стільки ж, скільки за два попередні роки разом. Тобто фактично збільшилося у два рази. Приходить усвідомлення, що ти вже постійно живеш під обстрілами і щодня можеш не повернутися додому… Це складно, – розповів Олександр Саюк.
Він також додав, що незважаючи на це, Нікополь продовжує жити під час війни.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікопольському районі чоловік забив до смерті дружину через ревнощі”.



















