Новини

Дніпропетровщина отримала субвенцію на щомісячні доплати вчителям: як розподілять гроші

Уряд виділив Дніпропетровщині понад 457 млн грн.

263Переглядів

Дніпропетровщина отримала від держави 457 млн грн. Виділені кошти підуть на підтримку вчителів.

Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.

Доплати охоплюють усіх педагогів: від учителів у початкових школах і ліцеях до викладачів спеціалізованих закладів та навчально-реабілітаційних центрів, включно з дошкільними та позашкільними підрозділами.

Загалом область отримає понад 457 млн грн:

  • обласний бюджет – 27,3 млн грн;
  • бюджети громад – 430 млн грн.

Міста з найбільшою кількістю шкіл та педагогів отримають таку допомогу:

  • Дніпро – 114,4 млн грн;
  • Кривий Ріг – 77,3 млн грн;
  • Кам’янське – 29,3 млн грн;
  • Павлоград – 12,7 млн грн;
  • Нікополь – 10,9 млн грн.

Підтримку отримають і громади області, зокрема:

– Верхньодніпровська – 6,05 млн грн,
– Апостолівська – 4,43 млн грн,
– Слобожанська – 4,55 млн грн,
– Криничанська – 4,33 млн грн,
– Марганецька – 5,59 млн грн,
– Покровська – 5,93 млн грн,
– Магдалинівська – 5,13 млн грн,
– Губиниська – 3,38 млн грн,
– Жовтоводська – 5,51 млн грн,
– Лозуватська – 3,14 млн грн,
– Новомосковська (м. Самар) – 8,28 млн грн,
– Першотравенська (м. Шахтарське) – 3,5 млн грн,
– П’ятихатська – 4,37 млн грн,
– Синельниківська – 4,49 млн грн,
– Тернівська – 3,61 млн грн, а також інші.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі через суд повернули місту будівлю пожежного депо, її передадуть рятувальникам”.

Залишити відповідь