Новини

Дніпропетровщина прийняла Всеукраїнські ветеранські змагання з волейболу сидячи

Десяток чоловічих і три жіночі команди з’їхалися до Дніпропетровщини на Всеукраїнські ветеранські змагання з волейболу сидячи.

419Переглядів

Першість зібрала учасників з Київської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Донецької областей. Були й збірні з Дніпра та Кривого Рогу.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

За словами начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, розвиток адаптивного спорту – вагома частина ветеранської політики, яку впроваджуємо на Дніпропетровщині.

Радник очільника області Богдан Ільченко додав, що спорт – це адаптація хлопців, згуртування. Таким чином їх вдається витягати із домівок після тяжких поранень.

«Захід був організований для соціалізації та реабілітації ветеранів. Щоб вони надалі кучкувалися, як то кажуть. Спілкувалися з побратимами та посестрами і були у своїй «стаї». Після поранення у 2014 році я лікувався у чотирьох країнах. І скрізь мені казали, що відновлення через спорт це найдієвіший метод. І я по собі знаю, що це дійсно працює», – наголосив один з організаторів змагань, амбасадор проєкту ТитаниUA Олександр Півторацький.

Чемпіон Invictus Games-2025, учасник команди «Дніпро Честь» Руслан Сергійчук зізнається, атмосфера на змаганнях така ж крута, як і на Іграх нескорених. Каже, з хлопцями багато тренувалися, аби показати гарний результат.

«Тут ми зосереджені суто на волейболі. Можемо повністю насолодитись, цілий день приділили цьому. Це окреме задоволення, насправді. І атмосфера цікава. Дуже класно, що команди приїхали до нас у Дніпро. Підтримати увесь цей двіж і долучитись, пограти. Гарно, класно, активно», – сказав Руслан Сергійчук.

Тренер команди «Полтава. Міцні духом» Олександр Драпак розповів, що приємно вражений рівнем організації.

«Я бачу тут дуже кваліфіковані судді, серед яких є члени паралімпійської збірної. Це дуже кваліфіковані люди», – вважає Олександр Драпак

За результатами змагального дня перше місце у представників Черкас. На другій позиції полтавчани. «Бронзу» взяли хлопці з «Дніпро Честь».

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпра здобули медалі на чемпіонаті України з бігу на 50 км.

Залишити відповідь