10 жовтня 2024 війська РФ скерували на Кривий Ріг “шахеди”. Пошкоджено п’ятиповерхівку, двоє людей дістали поранення. Крім цього, БпЛА поцілили ще по двох локаціях, є руйнування інфраструктури. Через пошкодження газогону без газу залишилося 245 домоволодінь.
Про це повідомив керівник Ради оборони міста Олександр Вілкул.
За його словами, через атаку в будинку були зруйновані всі сходові клітини п’ятого під’їзду, перекриття покрівлі, вибиті вікна та двері. Пошкоджень зазнала і 21 багатоповерхівка, розташована поряд. Фахівці провели незалежну експертизу і встановили, що під’їзд підлягає відновленню.
“Фактично, це буде новий під’їзд – від несучих конструкцій, панелей перекриття покрівлі до сходових маршів та майданчиків, інженерних мереж, віконних та дверних блоків. Поставлено завдання, щоб вже на початку осені люди змогли повернутися до своїх квартир”, — написав Вілкул.
Він додав: родини із найбільш пошкодженого під’їзду отримали з міського бюджету допомогу по 40 тис. грн. Загалом 148 родинам виплатили матеріальну допомогу на суму 2,5 млн грн.
Раніше “Особи” також сповіщали: Обстріли Дніпропетровщини: поранені в Синельниківському районі, атаки на Нікопольщину.



















