Пацієнтка — 51-річна Наталія скаржилась на оніміння лівої частини голови та руки. За словами жінки, вона пройшла обстеження й лікарі виявили дві пухлини у мозку.
Про це повідомляє Суспільне.
Тоді дніпрянка звернулася до центру родинного здоров’я.
“Під час операції, пробудження коли проводили, Анна Вікторівна проводила зі мною тести. Пам’ятаю, як на них відповідала, писала тоді. Були тести на розрахунки математичні”, — сказала Наталія.
Керівниця центру ментального та психічного здоров’я Анна Камнєва розповіла: також пацієнтці показували зображення, які та мала відтворити
“Ми показували зображення. Вона відтворювала 10 зображень, проговорювала, що вона бачить. Ми з нею промовляли рахунок, тобто ми з нею рахували там 4-9-2-8”, — зазначила медикиня.
За словами нейрохірурга Григорія Пилипенка, під час операції лікарі видаляли одразу дві пухлини, що ускладнювало роботу. Операція тривала понад три години, з яких 15 хвилин жінка була у свідомості.
“У нас є рухові зони і є мовні зони. І неможливо видалити таку пухлину, щоб людина після операції не втратила мову без спеціального тестування. Це дуже складна спеціальна методика, яку нам вдалося за останні кілька місяців засвоїти”, — пояснив чоловік.
Наразі Наталію виписали з лікарні, біопсія підтвердила доброякісний характер пухлин.
Раніше “Особи” також сповіщали: Лікарні Дніпропетровщини отримали чергову допомогу від міжнародних благодійників.



















