Відкритий зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової у приміщенні проходив у Львові. Спортсмени та випускники спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 зайняли призові місця та отримали 3 золоті, 2 срібні та 8 бронзових медалей.
Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.
Командний залік:
- Золото – команда у складі: Ликової Віолетти, Шпилевої Яніни, Шейніної Марії у вправі ГП-6.
- Срібло – команда у складі: Діденко Юлії та Колеснікової Поліни у вправі ПП-3 серед жінок.
- Бронза – команда у складі: Колеснікова Андрія, Колохова Олександра та Кузниченка Олега у вправі ГП-6.
- Бронза – команда у складі: Міклуха Данила та Мартинова Івана у вправі ПП-3.
- Бронза – команда у складі: Колеснікової Поліни, Діденко Юлії та Мамась Мілани у вправі МП-5.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі вручили відзнаки працівникам театру (фото)”.






















