25 лютого в італійському Неаполі відбувся Чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів. Разом з Емілі Конрад, Аліною Дмитрук, Анною Максименко Марія Середа виборола золото в змаганнях шпажисток. У фіналі українки перемогли команду Польщі — 45:35.
Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області в Телеграм.
Загалом, кадетська збірна України з фехтування одержала на Чемпіонаті Європи 3 золоті медалі та 2 бронзові.
Раніше “Особи” також писали: “Спортсмени Дніпропетровщини стали чемпіонами України з легкої атлетики”.




















1 коментар