Новини

Дніпрянин через ревнощі вбив дружину палицею

43-річний чоловік приревнував свою цивільну дружину, після чого влаштував покарання у вигляді побиття. Але не розрахував сили й вбив жінку.

317Переглядів

Під час конфлікту через ревнощі нападник побив жінку дерев’яною палицею. Від отриманих численних травм 36-річна потерпіла померла. 

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Злочин мав місце 12 жовтня в одному з будинків в Новокодацькому районі міста. На місці працювала слідчо-оперативна група Дніпровського РУП №1 та працівники кримінальної поліції.

14 жовтня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті – до 10 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Криворізькому районі чоловік задушив жінку та скинув тіло у колодязь.

Залишити відповідь