На Дніпропетровщині виявили два випадки грубого порушення правил рибальства. Чоловіки своїми діями завдали довкіллю збитків на більш як 400 тисяч гривень.
Про це йдеться на Facebook-сторінці обласного рибоохоронного патруля.
Правоохоронці у сфері охорони довкілля розповіли одразу про кілька випадків браконьєрства на водоймах області.
На Дніпровському водосховищі біля села Вовніги Дніпровського району інспектори затримали двох громадян із сітками та на гумовому човні. Вони встигли виловити 19 карасів, 13 окунів, три судаки та дві плоскірки. Збитки, завдані державі, становлять 85 034 грн.
На чоловіків склали два адміністративні протоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства). Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 340 до 680 гривень.
Крім цього, порушника виявили на річці Самара поблизу Тернівки Павлоградського району. Чоловік виловив майже сотню окунів та кілька інших риб за допомогою заборонених знарядь. Загальна вага улову склала 8,5 кг. Збитки, завдані ним довкіллю, становлять 316 149 грн.
На затриманого також склали адмінпротокол. Також поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 17 000 до 56 тисяч гривень, пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині браконьєри наловили риби та раків на 9 мільйонів гривень.






















