Новини

Дніпрянина дискваліфікували зі змагань з бодибілдингу за російську музику під час виступу

У Львові дискваліфікували одного з учасників кубка України WABBA за виступ під російську музику. У соцмережах зазначають, що спортсмен представляв на змаганнях Дніпро.

346Переглядів

Розголосу подія набула після допису львівської фітнес-тренерки Вікторії в Instagram. Вона зазначила, що федерація WABBA не зробила жодних зауважень — ані під час виступу, ані після нього. Навпаки, спортсмен був нагороджений другим місцем.

Про це повідомляє Суспільне.

“Я вважаю, що жоден спортсмен в Україні не має права виступати під російську музику. Жодна українська федерація не має морального чи правового права це толерувати. В умовах війни такі дії — це свідома або несвідома колаборація”, — написала жінка.

Після допису Вікторії, всеукраїнська федерація WABBA оприлюднила у своїх соціальних мережах заяву, де вибачилась за інцидент та повідомила що скандального спортсмена дискваліфікували.

“Федерація WABBA UKRAINE, яка є організатором Відкритого Кубку України з бодибілдингу, висловлює щире вибачення за ситуацію, яка виникла під час довільної програми одного з учасників, коли в ефірі пролунала російськомовна музична композиція. Результати виступу атлета, під час якого прозвучала російськомовна пісня, анульовано”, — йдеться у дописі.

Також у регламент змагань внесли зміни, які забороняють використання музичного супроводу російською мовою у довільних програмах. Відтепер перед допуском до турнірів, федерація проводитиме попередню перевірку музичного супроводу усіх учасників.

Раніше “Особи” також сповіщали: Скелелазка з Дніпра стала віцечемпіонкою Європи.

Залишити відповідь