Нагородження юнаків відбулося у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії «Спали» ФСБшника». Йдеться про двох мешканців Кривого Рогу віком 14 та 17 років, яких окупанти намагалися завербувати для вчинення диверсій на території регіону.
Про це повідомляє СБУ у Telegram.
На замовлення фсб неповнолітні мали підпалювати службові авто Сил оборони в обмін на «легкі гроші» з країни-агресора. Такі «пропозиції» вони порізно отримали у месенджерах та соцмережах від представників фсб.
Одночасно російські спецслужбісти направили юнакам детальні інструкції на вчинення підпалів з використанням легкозаймистих сумішей.
Однак, підлітки не піддалися на провокації фсб і відразу повідомили про це українським правоохоронцям.
Завдяки цьому співробітникам СБУ та Нацполіції вдалося своєчасно задокументувати підривну діяльність ворога, ідентифікувати російських «замовників» та блокувати їхню розвідактивність.
У СБУ нагадали, що з 2024 року Служба безпеки та поліція затримали понад 600 осіб, які допомагали росії вчиняти диверсії і теракти в Україні. Замість обіцяних «швидких заробітків» від окупантів їхні поплічники отримали підозру і перспективу тюремного ув’язнення.
Раніше “Особи” також сповіщали: СБУ затримали 17-річного агента РФ, який шпигував за ЗСУ у Дніпрі.





















