Новини

У Дніпрі анонсували муніципальні надбавки для медпрацівників та вихователів шкіл, дитсадків і профтехучилищ

У Дніпрі зарплати освітян, які працюють у школах, дитсадках та профтехучилищах стануть вищими на 15%.

219Переглядів

Найближчої сесії депутатський корпус Дніпра розгляне виділення близько 5,5 млн грн на виплати муніципальних надбавок для медсестер, лікарів, вихователів-методистів та музичних керівників, що працюють у дитсадках, школах і закладах профтехосвіти міста. Це дозволить забезпечити до 15 % зростання їхніх зарплат.

Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов, йдеться на сайті міської ради.

За словами Філатова, це ініціатива суто на рівні територіальної громади.

Конкретний розмір доплат визначатиметься з урахуванням освітньо-кваліфікаційного рівня, досвіду роботи та кваліфікаційної категорії.

У міській раді нагадали, що у червні  сесійним рішенням вже було встановлено надбавку для вихователів дитячих садочків та їхніх помічників.

Раніше “Особи” також писали: “Уряд виділить 1,65 млрд грн для оновлення курсу “захист України” в школах: на що підуть кошти”.

Залишити відповідь