Чоловіки скористалися відсутністю дверей та побитими стінами і протягом двох місяців викрадали з комплексу побутову техніку та інші речі. Викрадене майно вони вивозили на авто і продавали.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Мешканців віком 34 та 36 років затримали правоохоронці. Їм повідомили про підозру за 19 фактами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст.185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Частину викраденого майна правоохоронцям вдалося повернути власнику.
Раніше “Особи” також писали: “Нардеп з Дніпропетровщини отримав від НАБУ підозру у багатомільйонному хабарі”.





















