Про це повідомив у Facebook Дмитро Романчук.
Працівники Дніпровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького, які зараз боронять країну від російських окупантів, натрапили у фронтовому селі на кам’яну статую.
Як виявилося, це не звичайна скульптура, а найдавніша кам’яна баба скіфських часів. Активні бойові дії позначилися на стані історичної реліквії — вона не має голови та посічена осколками.
Фахівці очистили об’єкт та евакуювали його у безпечніше місце.
«Перший етап евакуації пройшов успішно — вивезли з зони бойових дій у більш безпечне місце. Через декілька днів будемо в пункті призначення!»
Раніше ми також писали про те, що дніпропетровський історичний музей взяв участь у виставці в Швеції.























1 коментар