Новини

Два райони Дніпропетровщини під ударами ворога, збито 2 БпЛА росіян

Ворог бив дронами та артилерією по Нікопольщині та Синельниківському району.

402Переглядів

Ввечері агресор вдарив по Марганецькій громаді Нікопольського району. Застосував дрон-камікадзе. Обстріляв її і зранку. Яких збитків завдано – уточнюється.

Про це о 7.30 повідомив очільник ДніпроОВА.

Також, за словами Лисака, вночі окупанти атакували сам Нікополь з РСЗВ “Град”. Постраждав 35-річний чоловік. Його госпіталізували в стані середньої тяжкості. Зайнялася будівля, що не експлуатувалася. Рятувальники вогонь загасили. Пошкоджені медзаклад, дитсадок, адмінбудівля, промислове підприємство. Понівечені 3 багатоквартирних будинки, авто.

Вранці російська армія вдарила по Межівській громаді Синельниківського району. Наслідки з’ясовуються.

Підрозділи ПвК “Схід” ліквідували в області 2 ворожі БпЛА.

Протягом минулого дня також відбувались ворожі атаки на Нікопольщину та Синельниківщину.

Агресор бив по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій громадах. Там пускав у хід артилерію, дрони-камікадзе. Понівечена інфраструктура. Пошкоджені два приватні будинки, господарська споруда, теплиця, газогін. Побиті пара легкових авто.

Пообіді російські війська скерували БпЛА на Новопавлівську громаду Синельниківського району. Знищений один будинок. Потрощені дві господарські споруди і сім вуликів. Надвечір противник вдарив по Межівській громаді. Наслідки встановлюються.

На щастя, скрізь минулося без загиблих та постраждалих.

Раніше “Особи” також інформували: Дві громади Дніпропетровщини додали до списку територій, які входять до зони можливих бойових дій.

Залишити відповідь