17 серпня до поліції надійшло повідомлення про пограбування в одному з будинків в селі Сурсько-Михайлівка.
В той час, коли 33-річна жінка відпочивала у своєму будинку, підозрюваний через незачинені двері проник до помешкання. Коли він тікав з чужим майном, його помітила господарка будинку та викликала поліцію.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
Поліцейські відділення Nº9 Дніпровського РУП затримали зловмисника. Ним виявився 44-річний неодноразово судимий за майнові злочини житель села.
Фото затриманого злочинця.
Чоловіка затримали. Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Максимальне покарання, яке його чекає за злочин – до 10 років позбавлення волі. Триває слідство.
Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині затримали двох чоловіків, які грабували перехожих.




















