Чеські компанії зацікавлені у роботі на Дніпропетровщині.
Про це пише сайт Дніпропетровської обласної ради.
Перший заступник голови облради по виконавчому апарату Андрій Соколов обговорив із представниками Посольства Чеської Республіки в Україні перспективи подальшої співпраці та майбутні проєкти.
«Партнери підтвердили зацікавленість чеських компаній у роботі на Дніпропетровщині, зокрема у сферах енергетики, промисловості та медичних технологій, – йдеться в інформації. – Для детального опрацювання можливих ініціатив планується проведення окремих зустрічей між представниками українського та чеського бізнесу».
Окрему увагу сторони приділили перспективам співпраці в аграрному секторі та налагодженню партнерських зв’язків між закладами культури.
Перший заступник голови облради по виконавчому апарату Андрій Соколов подякував представникам Посольства за системну підтримку регіону. Наголосив – партнерство між Дніпропетровщиною та Чеською Республікою розраховане не лише на період війни, а й на довгострокову перспективу.



















