В місті Дніпро сьогодні – День жалоби. 16 загиблих, 42 поранених – результат удару російськими ракетами по житловому кварталу в ніч з 1-го на 2-ге червня 2026 року.
«Серед поранених 4 дітей. Троє з них у лікарні, як і 21 дорослий. Медики надають усім необхідну медичну допомогу», – повідомила в ТГ-каналі Дніпропетровська ОВА.
За вчорашній день таранок сьогодні троє людей дістали поранень на Дніпропетровщині.
«З них двоє – діти, – пише ОВА. – Майже 60 разів ворог атакував п’ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбою».
У Дніпрі пошкоджений багатоповерховий житловий будинок. Поранені двоє дітей – 17-річний хлопець та 7-річна дівчинка. Вони перебувають у лікарні у стані середньої тяжкості.
У Кам’янському пошкоджені приватний будинок та будівля, що не експлуатується.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська та Мирівська громади. Понівечені приватні будинки, інфраструктура, адмінбудівля і автомобілі.
«Поранень дістав 63-річний чоловік. Він – «важкий», – йдеться в дописі.
У Криворізькому районі росіяни вдарили по Апостолівській, Зеленодольській та Грушівській громадах. Пошкоджені приватний будинок та інфраструктура.
На Синельниківщині під ударом була Маломихайлівська громада. Там понівечений магазин.
У Самарівському районі росіяни вдарили по Губиниській громаді. Пошкоджені агропідприємство та магазин.
Вночі підрозділи Сил оборони знищили над Дніпропетровщиною 32 ворожі БпЛА.
Раніше ми повідомляли про необхідність постійної гуманітарної підтримки для мешканців прифронтової Синельниківщини.



















