Новини

Фехтувальник з Дніпра продав свої шпаги з Олімпіади в Токіо та задонатив на ЗСУ

Фехтувальник Богдан Нікішин з Дніпра продав свої шпаги з Олімпіади в Токіо та задонатив всі гроші на ЗСУ.

398Переглядів

Богдан Нікішин продав на благодійному аукціоні чотири шпаги, якими фехтував на Олімпійських Іграх у Токіо. Всі зібрані гроші він передав на ЗСУ.

Про це повідомив сам Богдан Нікішин на своїй сторінці у Facebook.

“Дякую всім хто прийняв участь у благодійному аукціоні. Передав гроші Ганні Терянік (Ганна Терянік) , яка займається волонтерською діяльністю з 2014 року. Кошти підуть на підтримку Збройних Сил України”, – написав Богдан Нікішин.

Богдан Нікішин чемпіон світу та багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи. Олімпіада в Токіо стала останніми змаганнями для спортсмена. Наразі він тренує жіночу збірну України.

Раніше “Особи” також писали: ” У Дніпрі відбувся фестиваль та Відкритий кубок міста з черліденгу”.

Залишити відповідь