У Дніпрі відбувся фестиваль та Відкритий кубок Дніпра з черліденгу. Він зібрав 350 учасників з Донецької області, Запоріжжя, Харкова та Кам’янського. Виступали малюки та діти від 3-х до 18-ти років.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
“Цьогоріч змагання проводились серед індивідуальних черлідерів, дуетів, квартетів та команд у різних номінаціях: «чер», «чер-данс-фристайл», «чер-данс хіп-хоп» тощо. Виступали і малюки, від 3-х рочків, і 18-річні. Як у командах, так і соло. Важлива складова змагань — показати чого навчились учасники, проте головне —емоції та спілкування між ними», — прокоментувала Олександра Золотухіна, голова громадської організації «Всеукраїнська федерація черліденгу», груп підтримки спортивних команд у Дніпрі.
Серед учасників 11-річна Дарина та 10-річна Злата, які поділилися враженнями від фестивалю.
«Це не перші мої змагання. Але завжди кожен виступ бентежний! Черліденгом займаюсь уже майже п?ять років», — розповіла Дарина.
«Я навіть не пам?ятаю, коли почала займатися, живу цим видом спорту! Щоразу ти виходиш на виступ, показуєш чого навчився: нова підтримка, акробатичний елемент тощо. Цього разу виступала з командою двічі. Хвилювалася дуже сильно, але швидко себе опанувала і вважаю, що добре виступили з дівчатами!”, – поділилася Злата.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відбувся міський кінологічний фестиваль “Гав-Гав фест 2024””.


























1 коментар