На додачу до срібної медалі в особистих змаганнях 15-річний вихованець СДЮСШОР №6 (Дніпро) Григорій Краснюк отримав «срібло» в командній першості на триденному турнірі Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах «Coupe du Danube» у словацькому Шаморіні.
Про це повідомляє Відділення НОКУ у Дніпропетровській області.
У фіналі Григорій поступився 16-річному киянину Арсенію Карапишу з рахунком 11:15.
Арсеній Карапиш, Олександр Стабніков, Максим Дурда та Григорій Краснюк у півфіналі одним уколом виграли у команди Ізраїля-1 (44:43). А у поєдинку за «золото», на жаль, поступилися майбутнім чемпіонам – угорцям (34:45).
Команда відділення НОК України в Дніпропетровській області привітала з класним результатом Григорія Краснюка та його тренера Сергія Комарова, а також всю українську четвірку та її тренера Максима Хвороста.
Раніше “Особи” також інформували: На Кубку світу з фехтування дніпровська спортсменка виборола бронзову медаль.





















