Новини

Фінал Діамантової ліги: легкоатлетка Ярослава Магучіх з Дніпра здобула “срібло”

Ярослава Магучіх з Дніпра вп’яте поспіль здобула медаль у фіналі Діамантової ліги.

224Переглядів

У фіналі Діамантової ліги в стрибках у висоту виступали дві українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Юлія Левченко з третього та шостого місця рейтингу — 35 і 18 очок відповідно. Також – медалістки Парижа-2024 Нікола Оліслагерс та Елеанор Паттерсон, переможниця етапу в Лондоні Морган Лейк і німкеня Крістіна Гонзель.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Як пройшли змагання

Змагання почалися з висоти 1.80 м, яку подолала Левченко. На 1.94 м стартувала Магучіх і взяла її з першої спроби, тоді як Паттерсон не змогла. Висоту 1.97 м без помилок пройшли Магучіх, Левченко та Оліслагерс.

На 2.00 м Лейк встановила рекорд Великої Британії з першої спроби, так само Ярослава та Нікола, а Левченко здолала її з другої спроби, показавши свій найкращий результат за п’ять років. Гонзель вибула, посівши п’яте місце.

Висота 2.02 м визначила призерок: Левченко та Лейк завершили виступи, бронзу отримала Лейк, тоді як Оліслагерс очолила змагання. Встановивши особистий рекорд 2.04 м, Оліслагерс взяла “золото”, а Магучіх — “срібло”, не подолавши 2.06 м.

Для Магучіх це п’ятий поспіль фінал: у 2021 році вона здобула “срібло”, а з 2022 по 2024 рік тричі вигравала “золото”. Левченко в шостий раз у фіналі, раніше тричі ставала срібною призеркою (2017–2019).

Раніше “Особи” також писали: “Розпочалися нові фази створення Центру професійної досконалості на Дніпропетровщині”.

Залишити відповідь