Новини

Громади Дніпропетровської області отримали шкільні автобуси українського виробництва

На додачу до 30, які придбали цьогоріч, громадам регіону передали ще 8 шкільних автобусів.

243Переглядів

На їх купівлю спрямували кошти державного та місцевих бюджетів. Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині придбали вже 38 шкільних автобусів.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Поповнюємо автопарк наших закладів освіти новими шкільними автобусами. Забезпечення ліцеїв і гімназій транспортом – важливо для нас. Бо це зручність та безпека для дітей. Враховуємо, щоб машини були обладнані за принципами безбар’єрності. Адже хлопці та дівчата повинні мати рівні можливості навчатися», – наголосив в.о. начальника ДніпроОВА Владислав Гайваненко.

Машини українського виробництва. Оснащені підйомниками, сидіннями для учнів з особливими освітніми потребами. А ще у салоні зручні крісла з пасками безпеки й місця для рюкзаків.

Магдалинівська громада загалом з 2023 року отримала сім автобусів. Один з них сьогодні.

«Ми чекали на новий автобус. Особливо школярі. У наших закладах освіти навчається 2,3 тис. учнів. Майже половина потребує підвезення», – розповіла начальниця відділу освіти Магдалинівської громади Олександра Колісник.

Директорка місцевого ліцею Вербківської громади пані Тетяна зазначила, що підвозять дітей з села, розташованого за 11 км. Каже, вдячна усім, хто потурбувався про гарний шкільний транспорт для учнів.

Інфраструктуру, доступну для всіх, в Україні розбудовують в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору. Вона ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Раніше “Особи” також сповіщали: Чотири Центри психосоціальної підтримки буде створено на Дніпропетровщині .

Залишити відповідь