Новини

Кабмін скасував відключення світла на території прифронтових громад Нікопольщини

Електрику не відключатимуть у 20-кілометровій зоні від фронту та кордону з Білорусією.

333Переглядів

Уряд відреагував на прохання Дніпропетровської обласної ради не застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії в населених пунктах області, де ведуться (велися) бойові дії та населених пунктах, наближених до цих територій.

Про це у Telegram повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Крім цього депутати погодилися забезпечити пріоритетне електропостачання відповідно до встановленого мінімального навантаження в прифронтових населених пунктах.

“Сьогодні додаємо норму, що відключатись від світла не будуть населені пункти, а також об’єкти в 20-кілометровій зоні від кордону з Росією й Білорусією та в 20 кілометрах прифронтової зони”, — сказав прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

Раніше “Особи” також писали: Зеленський запевнив, що уряд працює над збільшенням імпорту електроенергії з ЄС.

Залишити відповідь